Антикорупційна політика

ПОВІДОМЛЕННЯ про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції»

До повноважень Ободівської сільської ради належать отримання та розгляд повідомлень про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції» посадовими особами сільської ради, здійснення співпраці з викривачами.

08:30 14.09.2023

Конфлікт інтересів

Конфлікт інтересів - це конфлікт між публічно-правовими обов'язками і приватними інтересами державної посадової особи, за якого її приватні інтереси, котрі випливають з її положення як приватної особи, здатні неправомірним чином вплинути на виконання цією державною посадовою особою її офіційних обов'язків або функцій.

10:29 12.10.2021

Перелік основних антикорупційних нормативно-правових актів

Закон України "Про запобігання корупції" №1700-VII від 14.10.2014р. Конвенція Організації Об`єднанних Націй проти корупції ЗУ "Про службу в органах місцевого самоврядування" ЗУ “Про ратифікацію Конвенції Організації Об’єднаних Націй проти корупції” Указ Президента України від 06.02.03 № 84 "Про невідкладні додаткові заходи щодо посилення боротьби з організованою злочинністю і корупцією" Указ Президента України від 09.02.04 № 175 "Про систему заходів щодо усунення причин та умов, які сприяють злочинним проявам і корупції" Указ Президента України від 18.11.05 № 1615/2005 "Про першочергові заходи щодо детінізації економіки та протидії корупції" Указ Президента України від 01.02.08 № 80/2008 "Про деякі заходи щодо вдосконалення формування та реалізації державної антикорупційної політики" Постанова Кабінету Міністрів України від 29.11.06 № 1673 “Про стан фінансово-бюджетної дисципліни, заходи щодо посилення боротьби з корупцією та контролю за використанням державного майна і фінансових ресурсів” Наказ Головдержслужби від 26.12.07 № 337 «Методичні рекомендації з питань запобігання та протидії корупції» Конвенція ООН проти корупції  Спеціально уповноважені органи Порядок проведення контролю та повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування Рішення Національного агентства з питань запобігання та виявлення корупції «Про функціонування Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування»

10:29 12.10.2021

Фінансовий контроль

Однією із складових фінансового контролю є подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, яке здійснюється шляхом її заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (далі – Національне агентство).

10:28 12.10.2021

Сервіси для декларантів

Якщо у суб'єктів декларування  виникають питання щодо заповнення декларації – Національне агентство пропонує скористатися наступними сервісами:

10:25 12.10.2021