Відбулося засідання 5 позачергової сесії 8 скликання Ободівської сільської ради

Дата: 20.01.2021 19:32

Відбулась позачергова 5 сесія Ободівської сільської ради. Проведення сесії пов’язано із необхідністю вирішення питань функціонування закладів бюджетної сфери, що розташовані на території Ободівської громади.

Реформа децентралізації об’єднала декілька колишніх сільських рад у Ободівську територіальну громаду. До сфери управління Ободівської сільської ради ввійшли комунальні заклади, які були об’єктами комунальної власності реформованих сільських рад. З метою забезпечення подальшої їх роботи та якісного надання відповідних послуг жителям громади рішенням сесії затверджено їх статути, визначено механізм фінансування та управління.

Враховуючи прийняття Гайсинською районною радою рішення про передачу до комунальної власності Ободівської територіальної громади об’єктів права спільної власності територіальних громад Тростянецького району, сільською радою затверджено рішення про подальше функціонування загальноосвітніх шкіл, музичної школи, краєзнавчого музею. Нині сільська рада опікуватиметься питаннями діяльності цих закладів.

Разом з цим депутати прийняли довгострокові програми щодо соціального захисту населення громади, забезпечення відповідної категорії осіб, що мають певні хвороби, медичними  препаратами та технічними засобами, розвитку фізичної культури і спорту в населених пунктах громади.

Також депутати затвердили великий блок питань щодо регулювання земельних відносин.