Вітаємо призерів обласного  етапу конкурсу «Зіркова мрія - 2024»

Дівчатка з Новоободівського ліцею: Козоріз Богдана – учениця 4 класу та Редька Ульяна – учениця 6 класу, - здобули треті місця та  стали призерами обласного етапу конкурсу «Зіркова мрія - 2024». Вітаємо наших талановитих зірочок та їх наставників! Зичим їм творчого натхнення та майбутніх перемог!

15:01 14.03.2024

Проведено тематичний захід: ''Олекса Новаківський - художник, подарований Поділлям".

14 березня 2024 року у мальовничому селі Нова Ободівка  за гарною традицією з нагоди 152-ої річниці від дня народження талановитого художника, нашого земляка, Олекси Харлампійовича Новаківського, вшанували його творчість та світлу пам'ять генія-митця,  тематичним заходом: ''Олекса Новаківський - художник, подарований Поділлям", який було проведено в кімнаті-музеї при Новоободівському СБК філії.

14:49 14.03.2024

Відбулися заходи до 210-річчя від дня народження Тараса Шевченка

9 березня 2024 року Україна відзначила 210 років з дня народження Тараса Шевченка. Тож на початку березня традиційно в закладах освіти та культури Ободівської територіальної громади відбулися заходи  із вшанування Великого Кобзаря, серед яких літературні читання, книжкові виставки, виховні години, театральні постановки,  інтелектуально-розважальні ігри та розваги.

16:11 11.03.2024

Ободівчани  знову  ПЕРШІ!

9 березня наші спортсмени взяли участь у чемпіонаті області серед молоді з боротьби вільної, що проходив у м. Вінниці та вибороли перше командне місце. Переможцями в своїх вагових категоріях стали Мокрогуз Денис, Сокиринський Артем, Грицишин Олег, Пентюк Дмитро, друге місце виборов Олійник Олександр, третє - Пащенко Вʼячеслав.

16:08 11.03.2024

Розпочато комісійні перевірки закладів освіти  щодо  організації харчування та роботи харчоблоків.

На виконання  протокольного рішення засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Гайсинської районної військової адміністрації від 14.02.2024, відповідно до розпорядження сільського голови від 21.02.2024 № 26 було створено комісію для перевірки організації харчування та роботи харчоблоків закладів дошкільної та загальної середньої освіти Ободівської територіальної громади у складі:

15:56 11.03.2024

Проведено майстер-клас до Міжнародного жіночого дня.

07 березня КУ "Центр культури та дозвілля Ободівської сільської ради" та КЗ "Публічна бібліотека Ободівської сільської ради " було проведено майстер-клас до Міжнародного жіночого дня. Напередодні свята учасники любительського об'єднання "Творча скринька" виготовили подаруночки для своїх матусь, бабусь,та подруг. Дякуємо учасникам за спільну творчу роботу.

15:52 07.03.2024

Відбувся спільний культурно-мистецький проєкт «Ободівська мистецька скарбниця».

06 березня 2024 року, в Новоободівській дитячій музичній школі відбувся спільний культурно-мистецький проєкт Новоободівської дитячої музичної школи та  Центру  культури та дозвілля Ободівської сільської ради під назвою «Ободівська мистецька скарбниця».

16:45 06.03.2024