Укладаємо договори на оренду землі.

Дата: 04.02.2021 10:58

Питання використання земель є пріоритетними у роботі сільської ради. Для новоствореної Ободівської громади важливо збільшити надходження до дохідної частини сільського бюджету, що забезпечить у свою чергу розвиток населених пунктів, належне утримання комунальних закладів, якісне надання послуг населенню. Нині проводиться клопітка робота по здійсненню аналізу стану використання земельних ділянок.

Одним із напрямків цієї роботи є укладання договорів оренди під польовими дорогами. Сьогодні такий договір підписано між ТОВ «Ободівка- Агро» та Ободівською сільською радою. Згідно укладеного договору ТОВ передаються польові дороги площею 7,2 га із встановленням орендної плати у розмірі 12% від нормативної грошової оцінки землі.

Сільською радою проводиться інтенсивна робота на підготовці документів на всі польові (проектні) дороги, що є на території всієї громади.