Про стан виконання бюджету Ободівської сільської територіальної громади за січень 2021 року.

Дата: 08.02.2021 21:39

Бюджет Ободівської сільської територіальної  громади по доходах загального  фонду  за січень місяць 2021 року виконано на 112,3 % до плану на звітний період та 6,6% до уточненого плану на рік. Загальна сума  надходжень складає 4351983 грн., в тому числі трансферти з бюджетів усіх рівнів - 2580881 грн.

Власні надходження бюджету за січень місяць 2021 року складають 1771102 грн. – 40,7 суми надходжень до загального фонду, план на звітний період виконано на 136,85%.

Основним бюджетоутворюючим податком у складі власних надходжень бюджету залишається податок на доходи з фізичних осіб, виконання якого за січень поточного року становить 498489 грн.  або  28,1%     загальної суми надходжень. Планові  показники по надходженнях даного   податку на звітний період 2021 року виконано на 104,3%, перевиконання становить 20489 грн.

Наступним  важливим джерелом надходжень доходів загального фонду є місцеві податки і збори, надходження яких за січень місяць поточного року склали 1165867 грн. – 65,8%  загальної суми власних надходжень.

Надходження акцизного податку (акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів) до бюджету сільської територіальної  громади за січень 2021 року становить 19980 грн. або 1,1% загальної суми надходжень.

Податку на прибуток надійшло за звітний період 2021 року 1530 грн. -  за результатами річного декларування (платник КП «Новоободівське»).

Сума коштів неподаткових надходжень у січні 2021 року склала            85192 грн., що становить 4,8% усіх надходжень та 14,9% уточненого плану на рік. Основну частину неподаткових надходжень становить плата за надання адміністративних послуг – 68747 грн. або 12,4% уточненого плану на рік.

Крім власних надходжень податків і зборів, до загального фонду бюджету громади за звітний період отримано в повному обсязі  трансферти з державного бюджету та інших місцевих бюджетів в сумі 2580881 грн. - кошти освітньої субвенції, субвенції з місцевого бюджету на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету, базової дотації.