ВІДБУВСЯ КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД

Дата: 25.02.2021 17:14

Сьогодні 25 лютого 2021 року відбувся конкурс на заміщення вакантних посад директорів КУ «Центр культури та дозвілля Ободівської сільської ради» та директора «Публічної бібліотеки Ободівської сільської територіальної громади Вінницької області».

За результатами конкурсу та співбесіди з кандидатами на заміщення вакантних посад конкурсна комісія у складі:

1. Жемчужнікова Т.В. – голова комісії;

2. Гукал Т.А. – секретар комісії; та члени комісії

3. Тесмінецька Т.В.

4. Піган В.Л.

5. Фоменко Г.М.

6. Мельник Н.М.

7. Туз К.М.

8. Яценко В.П.

9. Томчик В.О. – представник Тульчинського колледжу культури

10. Тихоліз В.В. - – представник Тульчинського колледжу культури

Вирішила рекомендувати Ободівському сільському голові призначити на посаду директора  КУ «Центр культури та дозвілля Ободівської сільської ради» Оголенка Василя Володимировича та  директора «Публічної бібліотеки Ободівської сільської територіальної громади Вінницької області» Палійчук Вікторію Василівну.

Рішення конкурсної комісії прийнято одноголосно.