Про стан виконання бюджету Ободівської сільської територіальної громади за січень - лютий 2021 року.

Дата: 05.03.2021 08:36

Фото без описуБюджет Ободівської сільської територіальної громади по доходах загального  фонду  за січень - лютий 2021 року виконано на 116,3 % до плану на звітний період та 14,8% до уточненого плану на рік. Загальна сума  надходжень складає 9837179 грн., в тому числі трансферти з бюджетів усіх рівнів – 5433262  грн.

Власні надходження бюджету за січень - лютий 2021 року складають 4403917 грн. – 44,8% суми надходжень до загального фонду, план на звітний період виконано на 145,6%.

Основним бюджетоутворюючим податком у складі власних надходжень бюджету залишається податок на доходи з фізичних осіб, виконання якого за січень-лютий поточного року становить 1825224 грн.  -  41,4%     загальної суми надходжень. Планові показники по надходженнях даного   податку на звітний період 2021 року виконано на 147,3%, перевиконання становить 586224 грн.

Наступним  важливим джерелом доходів загального фонду є місцеві податки і збори, надходження яких за два місяці 2021 року склали          2203914 грн. – 50,0%  загальної суми власних надходжень. Виконання плану на звітний період по надходженнях до бюджету місцевих податків і зборів складає 144,1 %.

Надходження акцизного податку (акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів) до бюджету сільської територіальної  громади за січень - лютий 2021 року становить 42519 грн.  -  1,0% загальної суми власних надходжень.

Податку на прибуток надійшло за звітний період 3294 грн. -  за результатами річного декларування (платник КП «Новоободівське» -                1530 грн., КП «ОБОДІВКА КОМУН СЕРВІС» - 1764 грн.).

Сума неподаткових надходжень у січні - лютому 2021 року склала 131341 грн. - 3,0% суми власних надходжень бюджету, уточнений план на звітний період виконано на 173%. Основну частину неподаткових надходжень становить плата за надання адміністративних послуг –                113428  грн., план на звітний період по якій виконано на 155%.

Крім власних надходжень податків і зборів, до загального фонду бюджету громади за звітний період отримано в повному обсязі  трансферти з державного бюджету та інших місцевих бюджетів в сумі 5433262 грн. - кошти освітньої субвенції, субвенції з місцевого бюджету на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету, базової дотації.

До спеціального фонду бюджету територіальної громади надійшло 153855 грн.

За січень – лютий 2021 року забезпечено фінансування першочергових видатків на функціонування бюджетних установ та закладів, що утримуються з бюджету територіальної громади, на виконання місцевих програм.  Так,  за два місяці 2021 року проведено касових видатків на загальну суму               8848928 грн., в тому числі по загальному фонду бюджету – 8753123 грн., з них: на державне управління – 1281463 грн., на утримання закладів освіти – 6286737 грн.,  закладів культури – 465624 грн., на фізичну культуру і спорт – 73579 грн., на соціальний захист та соціальне забезпечення – 233104 грн., на житлово-комунальне господарство – 42500 грн., міжбюджетні трансферти до інших бюджетів – 370116 грн.

Касові видатки спеціального фонду становлять 95805 грн., за рахунок власних надходжень бюджетних установ.

Джерелами фінансування цих видатків є кошти бюджету громади, власні надходження бюджетних установ, а також дотація та субвенції із державного та обласного бюджетів.

Станом на 1 березня  2021 року кредиторська заборгованість відсутня.