ПІДПИСАЛИ ДОГОВІР ПРО СПІВПРАЦЮ

Дата: 11.03.2021 16:49

Ободівська сільська рада та Головне управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області уклали договір про співпрацю у питаннях соціального захисту населення Ободівської територіальної громади. Підписаний договір передбачає покращення якості надання широкого спектра адміністративних послуг у галузі пенсійного забезпечення жителів сіл, що входять до складу Ободівської територіальної громади.  У приміщенні Новоободівського сільського будинку культури працівники відділення  Пенсійного фонду будуть здійснювати прийом громадян з метою вирішення різноманітних питань щодо нарахування, перерахунку пенсій, тощо у другу та четверту середу щомісячно. Людям похилого віку це значно допоможе у вирішенні актуальних для них питань, адже  допомогу можна отримати у наближеному до проживання місці.

Угоду підписали Ободівський сільський голова Костянтин Ременюк та Світлана Саула – представник Пенсійного фонду.