ЗАПЛАНОВАНО ПРОВЕДЕННЯ 9 ЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 15.03.2021 16:35

22 березня  2021 року о 10.00 годині у залі Ободівського СБК  відповідно до розпорядження сільського голови № 22 від 5 березня 2021 року заплановано проведення 9 чергової сесії Ободівської сільської ради.

На засіданні  пропонується розглянути наступні питання:

1. Про затвердження договорів про передачу міжбюджетних трансфертів з бюджету Ободівської сільської територіальної громади.
  2. Про внесення змін до рішення 3 сесії Ободівської сільської ради 8 скликання від 24 грудня 2020 року № 60-3/2020 «Про  бюджет Ободівської сільської  територіальної громади на 2021 рік».
  3. Про Програму здійснення заходів землеустрою на території  Ободівської сільської територіальної громади на 2021 рік.
  4. Про Програму розвитку  автомобільних доріг загального користування Ободівської сільської територіальної громади  на 2021 - 2023 роки.
  5. Про затвердження Правил благоустрою Ободівської територіальної громади Гайсинського району Вінницької області.
  6. Про затвердження Акта приймання – передачі майна Верхівської середньої загальноосвітньої школи І –ІІІ ступенів.
  7. Про затвердження Акта приймання – передачі майна Козинецької середньої загальноосвітньої школи І –ІІ ступенів.
  8. Про затвердження Акта приймання – передачі майна Новоободівської середньої загальноосвітньої школи І –ІІІ ступенів.
  9. Про затвердження Акта приймання – передачі майна Ободівської середньої загальноосвітньої школи І –ІІІ ступенів.
  10. Про затвердження Акта приймання – передачі майна Торканівської середньої загальноосвітньої школи І –ІІ ступені.
  11. Про затвердження Акта приймання – передачі майна Цибулівської середньої загальноосвітньої школи І –ІІІ ступенів.
  12. Про затвердження Акта приймання – передачі майна комунального закладу «Ободівський краєзнавчий музей».
  13. Про затвердження Акта приймання – передачі майна Новоободівської дитячої музичної школи.
  14. Про затвердження передавального акта щодо передачі майна Новоободівської сільської ради, яка припиняється в результаті реорганізації  шляхом приєднання до Ободівської сільської ради.
  15. Про затвердження передавального акта щодо передачі майна  Верхівської сільської ради, яка припиняється  в результаті реорганізації  шляхом приєднання до Ободівської сільської ради.
  16. Про затвердження передавального акта щодо передачі майна Торканівської сільської ради, яка припиняється  в результаті реорганізації  шляхом приєднання до Ободівської сільської ради.
  17. Про затвердження передавального акта щодо передачі майна  Цибулівської сільської ради, яка припиняється  в результаті реорганізації  шляхом приєднання до Ободівської сільської ради.
  18. Про передачу майна дошкільних навчальних закладів Ободівської  сільської ради.
  19. Про передачу майна до Ободівської сільської ради.
  20.  Про передачу майна  Публічній бібліотеці Ободівської сільської територіальної громади».
  21. Про передачу майна комунальній установі «Центр культури і дозвілля Ободівської сільської ради».
  22. Про внесення змін до рішення 2 позачергової сесії  Ободівської сільської ради 8 скликання від 14.12.2020 р. №19-2/2020 «Про створення Публічної  бібліотеки Ободівської сільської територіальної громади Вінницької області».
  23. Про внесення змін до рішення 2 позачергової сесії Ободівської сільської  ради 8 скликання від 14 грудня 2020 року № 18-2/2020 «Про створення комунальної  установи «Центр культури та дозвілля Ободівської сільської ради».
  24. Про зміну назви постійної комісії сільської ради.
  25. Про Порядок прийняття регуляторних актів Ободівської сільської ради.