Підсумки проведених конкурсів

Дата: 19.03.2021 11:28

Фото без описуУ рамках щорічної Всеукраїнської акції «Годівничка» у  Відділі освіти, культури, молоді, спорту, туризму відбувся другий етап конкурсів, які є складовими акції. Журі довго обирали кращі роботи, які були представлені  на конкурс на кращу годівничку. Хочемо відзначити, що учасники продемонстрували майстерність та винахідливість. Серед 12 робіт, які подали на розгляд журі, І місце  здобув Максимчук Артем, учень 4 класу КЗ «Цибулівський  ЗЗСО І-ІІІ ступенів», ІІ місце  розділили Токар Денис і  Гудз Анастасія, учні 6 класу КЗ «Новоободівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів», чиї годівнички дали друге життя виробам з пластику. ІІІ місце зайняли Торохтій Софія , учениця 3 класу КЗ «Цибулівський  ЗЗСО І-ІІІ ступенів» та Долга Роксолана, учениця 6 класу КЗ «Новоободівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів».

У конкурсі на кращий малюнок про зимуючих птахів І місце здобули Мулько Яна та Кірпіченко Віта, учениці 11 класу КЗ «Новоободівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів»,  ІІ місце посіла Порхун Анастасія, учениця 6 класу КЗ «Верхівський  ЗЗСО І-ІІІ ступенів».

Ткачук Єлизавета отримала першість  у конкурсі на кращий вірш про зимуючих птахів.

Усі учасники, які старалися, майстрували, але не стали переможцями, будуть нагороджені Подяками Відділу освіти,  культури, молоді, спорту, туризму.