ВІДБУЛИСЬ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 21.03.2021 13:31

18-19 березня відбулись засідання постійних комісій сільської ради. Депутати працювали над питаннями, які планується винести на розгляд ради. У роботі комісій взяли участь сільський голова Костянтин Ременюк,  керуюча справами (секретар) виконавчого комітету Валентина Піган, керівники виконавчих структурних підрозділів сільської ради.

На засіданні бюджетної комісії обговорено проект рішення щодо внесення змін до сільського бюджету, яким передбачається виділення коштів на першочергові потреби комунальних бюджетних закладів, матеріальне забезпечення діяльності структурних підрозділів сільської ради, капітальні видатки на розвиток інфраструктурних об»єктів, тощо.

Члени відповідної профільної постійної комісії обговорили Правила благоустрою населених пунктів та території громади, Положення про порядок підготовки та затвердження регуляторних актів, довгострокову Програму розвитку автомобільних доріг загального користування та комунальних, про затвердження проектів, які планується подавати на обласний конкурс «Комфортні громади».

З метою завершення реорганізації сільських рад, які приєднались до Ободівської сільської ради, на затвердження сесії виносяться проекти рішень про затвердження передавальних актів, та подальшого використання майна реорганізованих рад. Також члени комісії погодили проекти рішень про затвердження актів прийому - передачі майна закладів, які передані із спільної власності територіальних громад Тростянецького району до комунальної власності Ободівської громади.

Обговорені проєкти рішень рекомендовано винести на розгляд чергової 9 та позачергової 10 сесій сільської ради.