ОБГОВОРИЛИ ВАЖЛИВІ ПИТАННЯ

Дата: 30.03.2021 21:44

30 березня у сільській раді під головуванням сільського голови Костянтина Ременюка відбулась нарада, в роботі якої взяли участь старости громади, керівники структурних підрозділів ради та комунальних закладів.

Присутні обговорили ряд виробничих питань щодо належного функціонування бюджетних установ, дотримання фінансової дисципліни у всіх підрозділах, підготовку проектів рішень на розгляд сесії та виконавчого комітету.

Особлива увага була приділена питанню благоустрою населених пунктів, адже після зимового періоду санітарний стан територій стає надзвичайно актуальним. На чергове засідання виконавчого комітету виноситься питання про затвердження заходів з благоустрою сіл громади. Рішенням сесії затверджено Правила благоустрою території, які чітко регламентують діяльність юридичних та фізичних осіб з дотримання санітарних норм. Наведення порядку у селах – спільна турбота і влади, і населення.

З питань порядку денного наради виступила керуюча справами виконавчого комітету Валентина Піган.

Керівникам комунальних закладів, виконавчих структурних підрозділів доведено конкретні завдання для ефективного виконання повноважень.