До уваги отримувачів субсидій!

Дата: 31.03.2021 16:13

Вже закінчується березень, а це означає, що до розрахунку житлової субсидіі на неопалювальний період залишається мало часу.

В зв‘язку з цим нформуємо, що субсидія  не призначається, якщо станом на 1 травня поточного року структурний підрозділ соціального захисту отримає інформацію про наявність заборгованості з оплати житлово- комунальних послуг, витрат на управління багатоквартирним будинком, загальна сума якої перевищує 20 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (340 грн ).

Житлова субсидія у вищевказаному випадку, призначається з початку неопалювального сезону ( з травня) за умови документального підтвердження сплати заборгованості або укладання договору реструктуризації протягом двох місяців з початку такого сезону, в іншому випадку- з місяця наступного, але у грошовій Безготівковій формі, тобто кошти будуть перераховані на рахунок Мінсоцполітики в АТ «Ощадбанк», з якого здійснюється перерахування коштів на рахунки виконавців комунальних послуг.

Радимо перевіряти дану інформацію завчасно. У разі виявлення заборгованості, задля отримання субсидіі  у готівковій формі (на руки), розрахуйтесь з усіма боргами до кінця квітня 2021 р.