Провели земляків до війська

Дата: 05.04.2021 13:18

1 квітня 2021 року в Тростянецькому ОРТЦК та СП відбулися проводи  призовників весняного призову 2021 року на строкову службу до лав Збройних Сил України. Від Ободівської громади до українського війська приєднається  5 юнаків: Владислав Кривов’язий, Юрій Нікітчик, Сергій Свинобой, Олександр Рура, Вадим Хода. В армії хлопці набудуть військові спеціальності для  захисту Вітчизни.

Зі словами вітання і найкращими побажаннями перед новобранцями виступили – Ободівський сільський голова К. Ременюк та керуюча справами (секретар) виконавчого комітету В. Піган, які побажали юнакам міцного здоров'я, змужнілими і здоровими повернутися додому, де на них чекатимуть їхні  батьки та рідні. Також у своїх привітаннях підкреслили, що служба у Збройних Силах нашої держави є відповідальною і почесною місією, але саме армія допоможе їм зміцнити свій дух і тіло.

Хлопцям вручено подарунки від сільської ради.