ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ В ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ

Дата: 07.04.2021 16:25

З метою забезпечення права на здобуття освіти та в умовах розповсюдження захворюваності на респіраторне захворювання коронавірусною хворобою COVID-19в закладах освіти Ободівської СТГ навчання проводиться дистанційно.

Для учнів 1-11 класів організовується дистанційне навчання на платформі CLASSROOM, де у кожної дитини є доступ до завдань, забезпечується активний зворотній зв’язок з вчителем та оцінювання навчальних досягнень учнів. Здобувачі освіти працюють синхронно із вчителем за допомогою сервісів Google Meetта Viber.

Викладання навчальних предметів проводиться в повному обсязі, за розкладом,  відповідно до навчальних планів та з дотриманням Санітарного регламенту.

Така форма навчання не обмежує розвиток творчих здібностей учнів, відтак учні беруть активну участь у дистанційних  та онлайн-конкурсах.

У закладах освіти до Міжнародного дня дитячої книги було проведено фотопрезентації, де учні робили світлини з улюбленими книжками.

До Дня здоров’я  учні брали активну участь в челенджі "Я обираю здоровий спосібжиття,а ти?". У всіх школах проводиться просвітницька робота щодо здорового способу життя та профілактики шкідливих звичок.

До Всесвітнього дня поширення інформації про аутизм та з метою формування толерантного ставлення до таких осіб  працівники закладів освіти розміщують відеоролики, поширюють буклети з інформацією на шкільних сторінках  у фейсбук.

Звичайно, дистанційна форма роботи є тимчасовим способом реалізації права на освіту, але ніяк не може замінити традиційного повноцінного навчання в школі.