12 ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ НЕ ВІДБУЛАСЯ.

Дата: 12.04.2021 13:49

На 9 квітня цього року згідно розпорядження сільського голови від 5 квітня 2021 року № 38 було призначено пленарне засідання 12 позачергової сесії Ободівської сільської ради 8 скликання.

На вимогу жителів села Цибулівка планувалося проведення виїзного засідання у цьому населеному пункті. Організація та проведення засідання сесії не порушували норм чинного законодавства щодо роботи органів місцевого самоврядування в умовах протиепідемічних заходів.

Із 21 представника депутатського корпусу прибуло лише 7.  Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» сесія визнана такою, що не  відбулася. Згідно з порядком денним планувалося розглянути 53 питання, серед яких внесення змін до сільського бюджету, з  метою забезпечення діяльності бюджетних закладів, проведення благоустрою території і т.д.

Переважна більшість проєктів рішень стосувались вирішення земельних питань жителів села Цибулівка.

Список депутатів зареєстрованих на 12 позачергову сесію додається..pdf

Про  дату повторного скликання 12 сесії буде додатково повідомлено.