БЛАГОУСТРІЙ ТЕРИТОРІЇ ГРОМАДИ РОЗПОЧАТО.

Дата: 13.04.2021 18:42

Фото без опису    Фото без описуЩорічна запізніла весна в Ободівській громаді розпочалась  із наведення санітарного порядку.

Відповідно до рішеня виконавчого комітету протягом квітня - травня у населених пунктах громади проводиться двомісячник благоустрою. Рішенням виконкому  та затвердженими правилами  благоустрою зобов’язано всіх керівників підприємств, установ і організацій, приватних підприємців, що ведуть господарську діяльність у громаді, мешканців сіл привести у належний санітарний стан закріплені та прилеглі території. Частина бюджетних установ вже розпочала прибирання. Активно долучились до робіт з благоустрою старости громади. У всіх населених пунктах ведеться інтенсивна робота по впорядкуванню вулиць, скверів, парків, кладовищ.

Нестабільна погода цієї весни дарує мало погожих днів, тому використовується кожна година без дощу та  холоду, щоб провести заплановані екологічні заходи. Сьогодні проведено суботники у селах громади. Кипіла робота і в Ободівці. Дружним колективом працівники сільської ради, закладів культури, лікарської амбулаторії, місцевої школи та дошкільної установи взялися за очищення території.  Дякуючи спільним зусиллям проведено великий комплекс робіт: розчищено від старої деревини, сухої трави чималі площі обабіч центральної дороги, упорядковано парк, висаджено саджанці самшиту, ялівцю, сосни.

Велика вдячність всім, хто долучився до акції. Але роботи попереду ще чимало. Закликаємо всіх жителів сіл, працівників підприємств, підприємців долучитись до благоустрою наших сіл. Не будьмо байдужими, адже це наша спільна справа навести лад у нашому спільному домі.

Фото без опису        Фото без опису   Фото без опису  Фото без опису

Фото без опису      Фото без опису    Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису