Відбулася нарада з питань наповнення дохідної частини бюджету сільської територіальної громади

Дата: 23.04.2021 16:28

За підсумками першого кварталу поточного року бюджет виконаний на 111,9 відсотка до  помісячного розпису доходів з урахуванням міжбюджетних трансфертів. Однак, спрямування додаткових коштів на забезпечення своєчасного фінансування соціально важливих видатків відповідно до звернень головних розпорядників можливе лише за отримання понад планових надходжень доходів загального фонду бюджету сільської територіальної громади, врахованих у розписі на відповідний період.

Нараду проведено з метою забезпечення своєчасності та повноти сплати податків та платежів, врегулювання проблемних питань у сфері земельних відносин. Розглядались стан розрахунків платників податків з бюджетом сільської територіальної громади, втрати бюджету у зв’язку із запровадженням карантинних заходів спричинених поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).