Про підсумки виконання бюджетів Вінницької області за 3 місяці 2021 року

Дата: 27.04.2021 11:36

22 квітня 2021 року в режимі on-line відбулась колегія Департаменту фінансів Вінницької облдержадміністрації. По результатах оцінки фінансових показників 63-х територіальних громад Вінницької області за підсумками виконання бюджетів за 3 місяці 2021 року Ободівська сільська територіальна громада посіла 45 місце. Аналіз виконання бюджетів проводився в розрізі 5-ти показників, що характеризують фінансові аспекти  діяльності територіальних громад:

• Доходи на 1-го мешканця без  урахування міжбюджетних трансфертів - 1161,7 грн. на ос. (51 місце).
  • Рівень дотаційності бюджету 30,4% (44 місце), що показує залежність від дотаційних ресурсів з державного бюджету. За 3 місяці 2021 року  Ободівська СТГ отримала з державного бюджету базової дотації в сумі 2847,9 тис.грн.
  • Темп росту надходжень місцевих податків і зборів – 112,5% (10 місце).
  • Питома вага  видатків на утримання апарату управління у власних ресурсах – 29,2% (40 місце).
  • Заплановані капітальні видатки з міжбюджетними трансфертами на 1 мешканця  -  21 грн./ос. на 1 особу (55 місце).