ГОТУЄМОСЯ ДО ВЕЛИКОГО СВЯТА

Дата: 27.04.2021 18:30

Фото без описуПрацівники комунальних установ «Центр культури та дозвілля» та «Публічна бібліотека» Ободівської сільської ради завжди творчо, креативно підходять до проведення культурних заходів. Ось і нині на передодні світлого свята Воскресіння Господнього підготували та провели у режимі онлайн майсер клас по випічці пасок.

Наталія Мельник завідуюча клубу в с. Бережанка знана далеко за межами рідного села як велика інтузіастка відродження та збереження культурного надбання українського народу, його традицій. У сільській хаті створює музей українського села. У цій хатині, де є справжня прадідівська піч, випікали паски. Наталя Миколаївна розповідає: " Наше гарне село на Україні наша Бережанка, береже багато традицій та обрядів. Скоро в нас велике свято Воскресіння Христове, попереду приготування традиційної пишної Паски. Завжди господині нашого села готувались ретельно до такої традиційної випічки, прибравши гарненько свою оселю, та обійстя. В четвер на все село буде чути запах смачної паски. Сьогодні я із моїми колегами провели майстер клас з випічки Паски за старовинним рецептом. Пасочки вийшли пишні та духмяні. Наша пічка трішки присмажила. Прикрашали ми Паску так як прикрашали в давнину наші бабусі, раніше не робили глазур, чи присипку на Паску. Гарно попрацювали напекли Пасок, ділилися спогадами про своїх бабусь."