Про прекрасну вишивальницю, лялькарку, писанкарку, дизайнерку і велику патріотку Любов Дмитрівну Сиворог

Дата: 28.04.2021 23:07

Її  умінню і таланту дивуються дорослі і малі, майстри народної вишивки і ті, хто у своєму житті не зробив жодного стібка. Кожна  робота – то окремий куточок нашого безмежно цікавого та різнокольорового світу.  «Як фотографії» – кажуть діти, розглядаючи пейзажі, майстерно вишиті  Любов’ю  Дмитрівною  Сиворог.  «Скільки ж це праці!» – хитають головами жінки для яких вишивка хоч і є улюбленим заняттям, та все на неї не вистачає часу. «Це ж яке терпіння у людини!» – кажуть, розглядаючи вишиті мініатюри, чоловіки.

Вишивкою Любов Дмитрівна зайнялась лише коли вийшла на пенсію. Завжди організована, комунікабельна, ініціативна жінка, яка працюючи у медицині звикла до бездоганного порядку, отримавши від  життя вільний час, не могла дозволити собі не використовувати його розумно і з користю. За ці роки вишиваний доробок майстрині складає сотні робіт. Серед них: портрети,  пейзажі, натюрморти, серветки, рушники, покрівці…

Надзвичайно цікава серія картин на козацьку тематику.  Кожна з цих картин – сюжет з життя козаків.  Розглядаючи їх, мимоволі  задумуєшся над життям кожного з персонажів, зображених на полотні.

Її вишивані картини, рушники, одяг, ляльки-мотанки, писанки, випічка, в’язані вироби неодноразово виставлялись у Ободівському, Тростянецькому та Вінницькому краєзнавчих музеях, були окрасою  під час проведення державних та народних свят як у рідному селі, так і далеко за його межами.

У кожну роботу рукодільниця вкладає частинку своєї душі і це тепло, спокій, гармонія, позитивна енергетика не покидає серце кожного, хто побував серед її робіт. А секрет майстрині досить простий – всі свої роботи вона робить  з любов’ю.

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати кімнату майстрині, яка розміщена в приміщенні Ободывського краэзнавчого музею, доповнену її новими роботами!