Творчий конкурс "Великодні дзвони"

Дата: 30.04.2021 21:00

30 квітня 2021року у відділі освіти, культури, молоді, спорту, туризму було завершено творчий конкурс "Великодні дзвони". Дуже приємно, що на розгляд журі було подано понад 70 робіт учнів 1-11 класів закладів освіти Ободівської сільської ради. Усі роботи надзвичайно гарні, оригінальні, виконані у різних техніках, тому журі було дуже важко обрати найкращих.

Протягом тижня діяла виставка цих дитячих робіт, відвідувачі милувалися виробами учнів.

Результати конкурсу будуть оголошені 5 травня, переможці отримають грамоти, а усі учасники- подяки.

Щиро дякуємо усім за активну участь у конкурсі! Веселих Великодніх свят!