Пишаємося переможцем чемпіонату України з боротьби вільної серед юніорів!

Дата: 05.05.2021 10:45

26-29 квітня 2021 року у місті Бахмут проходив чемпіонат України з боротьби вільної серед юніорів 2001-2003р.н. Приємно відзначити, що вихованець КЗ «Дитячо-юнацької спортивної школи» Ободівської сільської ради Куриленко Вадим виборов перше місце у ваговій категорії до 74 кг. І уже влітку захищатиме честь України на чемпіонаті Європи. Підготував переможця тренер спортивної школи  Гудз Іван Петрович.