В Ободівській територіальній громаді Вінницької області відбувся 37-мий обласний турнір з волейболу

Дата: 09.05.2021 18:08

З року в рік нам це вдається робити. В Ободівській територіальній громаді

Вінницької області відбувся 37-мий обласний турнір з волейболу. Змагання були приурочені до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Спільними зусиллями організували та профінансували проведення обласного турніру з волейболу. Проведення цих змагань є хорошою традицією, адже вони проводяться з року в рік вже 37 років. Спортсмени з усієї області з’їжджаються в Ободівку, щоб продемонструвати свою майстерність у цьому виді спорту та позмагатися за волейбольну першість. Перемогла дружба!

Цьогоріч , не дивлячись на погоду, в турнірі взяли участь вісім команд з смт.Крижопіль (дві команди) , смт.Чечельник, смт.Тростянець, місто Вінниця, місто Ладижин, село Ободівка, село Летківка .