Дата: 19.05.2021 17:04

Фото без опису

Сьогодні, 19 травня, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Ободівської сільської ради під головуванням сільського голови Костянтина Ременюка. У засіданні взяли участь керуюча справами (секретар) виконавчого комітету Валентина Піган, члени виконавчого комітету та начальники відділів сільської ради.

До порядку денного було включено проєкти рішень, які стосувались питань бюджету, освіти, проведення заходів до Дня захисту дітей, надання матеріальної допомоги, присвоєння та уточнення адреси. Всі питання ухвалено одноголосно, враховано пропозиції членів виконавчого комітету.

Сільський голова поінформував присутніх про стан виконання заходів з благоустрою та поліпшення санітарного стану території Ободівської територіальної громади.

Також членами виконавчого комітету розглянуто питання створення постійно діючої комісії з питань бджільництва, попередження та встановлення факту отруєння бджіл на території Ободівської сільської  територіальної  громади.

Крім того, на засіданні Костянтин Ременюк  повідомив, що невдовзі у планах сільської ради  розпочати поточний ремонт доріг.