Розпочато роботи з поточного ремонту вулиць

Дата: 01.06.2021 17:00

Враховуючи рішення виконавчого комітету сільської ради щодо благоустрою населених пунктів Ободівської територіальної громади та результати роботи робочої групи у складі Ободівського сільського голови Костянтина Ременюка, керуючої справами (секретар) виконавчого комітету Валентини Піган, начальника відділу земельних ресурсів, житлово-комунального господарства, комунальної власності, архітектури, будівництва та благоустрою Тетяни Гукал, старост Юлії Мельник, Петра Цегельного, депутатів сільської ради Віктора Пироговського, Анатолія Хоменка, Володимира Сокура 01 червня поточного року розпочато роботи з поточного ремонту вулиці Першотравнева в с. Ободівка шляхом грейдерування та облаштування щебеневою сумішшю.

Перелік  вулиць, на яких  виконуватимуться роботи, визначені виконавчим комітетом та депутатами Ободівської сільської ради. Роботи виконуються за кошти місцевих бюджетів.