ГОТУЄМОСЬ ДО КОНКУРСУ

Дата: 04.06.2021 23:02

Фото без описуВ Ободівській територіальній громаді незабаром відбудеться конкурс на заміщення посад керівників двох закладів загальної середньої освіти. Для реалізації цього завдання на сесії сільської ради затверджено Положення про проведення конкурсного відбору, оголошено про подачу претендентами на участь у конкурсі документів та формування конкурсної комісії. 2 червня завершився термін подачі заявок для участі у складі конкурсної комісії.

Відповідно до затвердженого Положення до складу комісії можуть входити депутати сільської ради, представники інституту громадянського суспільства, фахові спеціалісти територіального органу із забезпечення якості освіти на пропорційній основі.

Від інститутів громадянського суспільства було подано шість заявок, а квота складає три місця. Згідно Порядку жеребкування спеціально створеною комісією 4 червня проведено жеребкування претендентів для участі у конкурсній комісії. За його результатами визначено три громадські організації, представники яких увійдуть до складу конкурсної комісії: - ГО «Екологічна ліга», ГО «Агенція розвитку громади», профспілка працівників освіти.