Засідання виконавчого комітету Ободівської сільської ради

Дата: 08.06.2021 18:08

Фото без опису7 червня 2021 р. відбулося  9-те засідання виконавчого комітету Ободівської сільської ради під головуванням голови сільської ради Ременюка К.В на якому були присутні 17 членів виконавчого комітету. У ході роботи засідання обговорювалися та виносилися на голосування наступні питання порядку денного:

1. Про схвалення проекту рішення  «Про внесення змін до рішення  3 сесії сільської ради 8 скликання від 24.12.2020 р. «Про бюджет Ободіської сільської територіальної громади на 2021 рік.
  2. Про схвалення проекту рішення  «Про внесення змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку Ободівської територіальної громади на 2021 рік
  3. Про затвердження плану спільних заходів на 2021 рік щодо профілактики дитячої безпритульності та бездоглядності, профілактики правопорушень, алкоголізму, наркоманії, негативних явищ у дитячому середовищі в Ободівській територіальній громаді.
  4. Про створення Координаційної ради з питань гендерної рівності, запобігання та протидії домашньому насильству за ознакою статі, протидії торгівлі людьми, затвердження Положення про координаційну раду, її склад.
  5.  Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації на обєкт.
  6. Про затвердження Положення про порядок використання шкільних автобусів .
  7. Про встановлення дати святкування Дня громади в Ободівській територіальній громаді.
  8. Про повідомну реєстрацію колективного договору.
  9. Про надання матеріальної допомоги.
  10.  Про уточнення адреси житлового будинку за адресою: с. Нова Ободівка, вул. Ватутіна 70.

В ході обговорення Програми соціально-економічного та культурного розвитку сільський голова Ременюк К.В. наголосив на необхідності ремонту харчоблоку Новоободівського ЗЗСО І-ІІІ ст. (директор – Роздорожний М.В.), здійснення заходів із благоустрою ЗДО «Росинка» (директор – Драбанич Т.В.). Також зазначалася необхідність налагодження освітлення в Цибулівці та Торканівці, здійснення заходів із ремонту комунальних доріг.

Під час засідання виносилося на розгляд питання щодо створення Координаційної ради з питань гендерної рівності, запобігання та протидії домашнього насильства, проведення спільних заходів щодо профілактики дитячої безпритульності, бездоглядності, правопорушень, алкоголізму, наркоманії, негативних явищ  у дитячому середовищі. (Інформувала Ярмак М.М.)

Керуюча справами виконавчого комітету Піган В.Л. запропонувала до обговорення питання щодо встановлення дати святкування Дня громади.

Всі питання були успішно обговорені та затверджені в процесі роботи засідання.