Службою у справах дітей Ободівської сільської ради проведений рейд

Дата: 11.06.2021 15:48

З метою захисту прав та законних інтересів дітей, попередження дитячої бездоглядності та безпритульності службою у справах дітей Ободівської сільської ради та КУ «Центр надання соціальних послуг Ободівської сільської ради» 10 червня був проведений рейд «Неблагополучна сім’я» на території Ободівської сільської ради. Обстежено умови проживання 5 дітей в 2 сім’ях, які перебувають у складних життєвих обставинах.
   Було детально перевірено умови проживання дітей, стан їх утримання та забезпечення базових потреб сімей. Батькам надані консультації щодо протидії насильства в сім’ї, цільового використання державних допомог та надано роз’яснення щодо отримання ними соціальних послуг. За наслідками рейду складені відповідні акти обстежень умов проживання, батьків попереджено про притягнення до адміністративної відповідальності в разі неналежного виконання батьківських обов’язків.