«Ой зелене свято, ой зелене літо»

Дата: 18.06.2021 17:10

Від того, як ми шануватимемо своїх предків,
свої кращі традиції, залежатиме наша духовність,
наша цивілізованість і майбутнє нашої України...
Василь Скуратівський

З нагоди свята бібліотекарі філій Публічної  бібліотеки провели  інформаційно-розважальну годину «Ой зелене свято, ой зелене літо». Під час заходу  розповіли дітям про традиції святкування Трійці в Україні та провели для них цікаву вікторину,плели із зеленого листя вінки. А наприкінці зустрічі малечу чекало солодке частування.

На виставці „Зеленеє свято у травах іде", представлені різні літературні жанри, що знайомлять читачів з історією і традиціями святкувань Трійці: витоки, звичаї та обряди святкування у різних регіонах, символіка, повір'я, атрибутика. Отож, запрошуємо всіх бажаючих переглянути виставку. Без сумніву вона зацікавить читачів різного віку, особливо тих, кому не байдужа духовна спадщина і культура українського народу. Ознайомившись з  літературою, якою наповнена виставка, читач матиме можливість  краще зрозуміти себе – Українця.