Привітання Ободівського сільського голови Костянтина РЕМЕНЮКА з Днем медичного працівника

Дата: 20.06.2021 00:17

Шановні працівники галузі охорони здоров'я - лікарі, фельдшери, медичні сестри та молодший медичний персонал!

Прийміть щирі вітання з Днем медичного працівника. Цей день разом з вами відзначають тисячі людей, яким ви подарували радість одужання, які вірять у ваші знання, вміння і досвід, у постійну готовність прийти на допомогу.

Дякуємо всім медикам і медичним сестрам, які сьогодні на фронті рятують людські життя, стають ангелами-охоронцями тих, хто захищає цілісність нашої держави і береже спокій у наших родинах.

Віримо, що найкращі традиції української медичної еліти – лікарська честь і громадянська відповідальність, висока моральність та інтелігентність, працьовитість і професійність – будуть тільки примножуватись та слугуватимуть на благо народу України та нашої Ободівської громади.

Бажаю всім міцного здоров'я, наснаги, оптимізму, родинного затишку, звичайного людського щастя. Нехай ваша душа завжди буде відкрита для добра і любові, а Бог оберігає від життєвих негараздів! І клятва Гіппократа ніколи не буде обтяжливим обов’язком, а лише приємною місією.

Сільський голова                                                                          К.В. РЕМЕНЮК