Повідомлення про корупцію

Дата: 23.06.2021 14:42

З метою інформування громадськості щодо можливості повідомлення про факти порушення антикорупційного законодавства працівниками Державної податкової служби України, в ДПС забезпечено роботу відповідних каналів надходження інформації. Зокрема, повідомити про корупцію можна такими способами: - з використанням засобів поштового зв’язку на адресу: 04053, м. Київ, Львівська пл., 8; - на офіційну електронну адресу Управління з питань запобігання та виявлення корупції upzvk@tах.gov.ua; - до сервісу «Пульс»: електронна скринька idd@tах.gov.ua; - засобами телекомунікації, за багатоканальним номером телефону 0 800 501 007, обравши на інтерактивному голосовому автовідповідачі: фізичним особам напрям «5»; - у письмовому вигляді через працівників Управління з питань запобігання та виявлення корупції ДПС; - безпосередньо телефоном працівнику Управління з питань запобігання та виявлення корупції ДПС.