Оздоровлення діток дитячого садочка "Росинка"

Дата: 24.06.2021 15:43

Фото без описуЛюди завжди вважали воду джерелом всього живого. Немає іншої такої речовини, чиє значення для людини було б так велике і знаходило б таке різноманітне застосування в її повсякденному житті. Багато хто думає, що вода - це досить проста речовина. Однак це не зовсім так. З розвитком науки наші пізнання про воду розширилися. На основі фізичних властивостей води (густини, в'язкості, опору) вчені змогли пояснити значення води, її особливість впливу на тіло людини. Постійний контакт з водою, уміле і комплексне використання, має виключно важливе значення для людини. Це - крок до здорового способу життя. Чим раніше він буде зроблений, тим краще.

Щороку влітку, комунальний заклад "Новоободівський заклад дошкільної освіти "Росинка" Ободівської сільської ради оздоровлює своїх діток, обов’язково загартовуючі міроприємства, а як відомо сонце, повітря, вода - це найкращі друзі в загартуванні. Діти, просто в захваті!! Дякуємо ТОВ «Ободівка - Агро» за подарований на день захисту дітей, хлюпальний басейн!!!!

Як зазначила директор Драбанич Тетяна Вікторівна «Ви б бачили , як вони тоді гарно обідають, а потім засинають за п’ять хвилин і солодко сплять, і гарно ростуть».