ДО НАС ПРИЇЖАЮТЬ ПЕРЕЙМАТИ ДОСВІД

Дата: 24.06.2021 19:35

Ободівська територіальна громада ділиться власним досвідом з функціонування територіальної громади. Саме сьогодні, 24 червня о 10.00 годині до нас завітала делегація із Ольгопільської територіальної громади.

Метою даного візиту стало переймання досвіду з організації процесу територіальної громади та порівняння всіх за і проти процесів децентралізації на прикладі нашої громади та обговорити проблемні питання, які доводиться вирішувати громадам, які тільки створюються.

В ході обговорень піднімалися різні теми, зокрема бюджету, принципи розподілу грошей, функціонування шкіл, покращення матеріальної бази, пошук та впровадження нових методів роботи.

Підсумовуючи роботу одноденної навчальної поїздки усі учасники висловили сподівання на спільні позитивні результати та перспективи розвитку у громадах.