Стартував творчий проєкт «Від села до села»

Дата: 28.06.2021 22:47

25 річницю Конституції України та День молоді яскраво відзначили у селі Цибулівка, що входить до складу Ободівської сільської територіальної громади. З вітальним словом до учасників зібрання звернувся сільський голова Костянтин Ременюк, відзначивши фундаментальну роль прийняття Основного закону України для побудови незалежної держави.

Кожне село, що є у складі Ободівської громади, має чудові самобутні таланти. Метою творчої акції «Від села  до села» є бажання показати мешканцям громади різнобарв'я цих талантів. Участь у концертній програмі взяли аматори сцени від кожного населеного пункту Ободівського краю. Глядачам були представленні мелодійні пісні та запальні танці.

«Святкові заходи, концертні програми до державних, традиційних, народних свят мають відбуватися не лише у центральній садибі – Ободівці, а у всіх населених пунктах громади,» - зазначив сільський голова Костянтин Ременюк

Організатори творчого проєкту планують концертні програми презентувати у кожному селі громади, щоб люди, які протягом  довготривалого карантину не мали можливості брати участь у масович заходах, змогли насолодитись  творчими здобутками самобутніх митців краю.