Виконавчим комітетом прийнято рішення

Дата: 13.07.2021 19:27

13 липня 2021 року, відбулось засідання виконавчого комітету Ободівської сільської ради під головуванням сільського голови Костянтина Ременюка. На порядок денний було винесено 12 питань, що стосувалися різних сфер життєдіяльності сільської територіальної громади.

Ухвалено ряд рішень, щодо підготовки закладів освіти Ободівської сільської ради до нового 2021-2022 навчального року та роботи їх в осінньо-зимовий період, внесення змін до бюджету, захисту майнових прав неповнолітньої дитини та присвоєння адрес житловим будинкам.

Також в ході засідання виконкому утворено сільську комісію з питань формування пропозицій щодо обсягу потреби субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проєктні будівельно-ремонтні роботи , придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання. наближених до сімейних,підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей- сиріт,дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

Затверджено Положення  про квартирний облік при виконавчому комітеті Ободівської сільської ради та склад комісії з розгляду житлових питань при виконавчому комітеті Ободівської  сільської ради.

Члени виконкому прийняли рішення щодо виділення та надання одноразової матеріальної грошової допомоги жителям громади, в межах коштів, які передбачені на зазначені цілі .