Відбулось засідання опікунської ради при виконачому комітеті сільської ради

Дата: 15.07.2021 19:12

15 липня відбулося пеше засідання опікунської ради при виконавчому комітеті Ободівської сільської ради. Було розглянуто одне звернення від жительки с. Нова Ободівки, що стосується опіки та піклування.

Основним завданням опікунської ради є:

- надання допомоги виконавчому комітету сільської ради у здійсненні ним функцій як органу опіки та піклування щодо соціально-правового захисту повнолітніх недієздатних осіб та осіб, дієздатність яких обмежена, повнолітніх осіб, які за станом здоров’я не можуть самостійно здійснювати свої права і виконувати свої обов’язки.

- забезпечення особистих немайнових та майнових прав та інтересів повнолітніх недієздатних осіб та осіб, дієздатність яких обмежена, повнолітніх осіб, які за станом здоров’я не можуть самостійно здійснювати свої права і виконувати свої обов’язки.

- сприяння забезпеченню реалізації прав осіб з інвалідністю, одиноких громадян похилого віку на життя, охорону здоров’я, соціальний захист та соціальне забезпечення.

Опікунська рада при виконавчому комітеті Ободівської сільської ради є консультативно-дорадчим органом, що утворюється на час повноважень Ободівської сільської ради. Вона була створена рішенням виконкому № 121 від 25.06.2021 року.