Ободівську сільську раду обстежено щодо стану профілактичної роботи та охорони праці

Дата: 16.07.2021 15:44

15 липня 2021 року відповідно до статей 50, 51 Закону України від 23.09.99 № 1105-ХIV «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування та Положення про службу страхових експертів з охорони праці, профілактики нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань», страховим експертом з охорони праці відділення Щупак С.В. проведено обстеження стану профілактичної роботи та охорони праці, поширено позитивний досвід створення безпечних і нешкідливих умов праці у Ободівській сільській рада.

Крім того, надано страховим експертом з охорони праці відділення Щупак С.В. консультативну, методичну та інформаційну допомогу.