Відбулося засідання 17 та 18 сесії сільської ради

Дата: 29.07.2021 09:03

28 липня 2021 року під головуванням cільського голови Костянтина Ременюка відбулася 17 чергова сесія та 18 позачергова сесія Ободівської сільської ради 8 скликання. У ході засідань було розглянуто близько 80 питань порядку денного, які попередньо були детально розглянуті та опрацьовані на постійних комісіях сільської ради.

Одним із перших було розглянуто питання звернення жителів села Козинці про скасування рішення 14 сесії сільської ради щодо припинення діяльності юридичної особи комунальний заклад «Козинецький ЗЗСО І-ІІ ступеня».

Далі депутати розглянули низку земельних питань. У ході сесії прийнято ряд рішень, які стосуються виготовлення і затвердження технічної документації із землеустрою, надання дозволу на розробку проектів землеустрою та інші.

Крім того, депутати розглянули та прийняли рішення про внесення змін до рішення 3 сесії Ободівської сільської ради 8 скликання від 24 грудня 2020 року № 60-3/2020 «Про  бюджет Ободівської сільської територіальної громади на 2021 рік».