Ознайомлення з ходом проведення ремонтних робіт у закладах бюджетної сфери

Дата: 02.08.2021 15:47

Сьогодні,  02 серпня робоча група  у  складі  керуючої справами  (секретаря) виконавчого комітету Ободівської  сільської ради Піган  Валентини Леонідівни, заступника начальника управління – начальника відділу бюджетної  політики, прогнозування та аналізу  доходів  Чебан Ірини Михайлівни, головного спеціаліста відділу освіти, культури, молоді, спорту, туризму Грушко Інни Олександрівни побувала у Верхівському старостинському  окрузі з метою ознайомлення  з ходом проведення ремонтних робіт  у закладах бюджетної сфери  та стану підготовки до роботи в новому навчальному році.

Варто зазначити,  що  працівниками  проведено значний  обсяг запланованих робіт. Зокрема, у Верхівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів завершено ремонт внутрішніх приміщень, найближчими днями розпочинаються  роботи  по ремонту внутрішньої вбиральні та упорядкуванню території школи. Гарний ремонт проведено у Козинецькому закладі дошкільної  освіти, завершуються роботи  по обладнанню ігрових майданчиків. Аналогічні роботи проводяться і у Верхівському ЗДО: упорядковано актовий зал, ігрові кімнати, проводиться ремонт ігрових майданчиків.   У Верхівському сільському будинку культури розпочали внутрішні ремонтні роботи віконних та дверних блоків. У селах старостинського округу проводиться благоустрій територій. Членами робочої групи  дано рекомендації  старості та керівникам комунальних закладів щодо вирішення проблемних питань, які є у підлеглих закладах  та територіях.