ВІДБУЛОСЯ ТРЕТЄ ЗАСІДАННЯ РОБОЧОЇ ГРУПИ З РОЗРОБКИ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ГРОМАДИ

Дата: 03.08.2021 15:16

03 серпня 2021 року під головуванням сільського голови Костянтина Ременюка відбулася нарада з питання розроблення Стратегії розвитку Ободівської сільської територіальної громади до 2030 року.

У нараді взяли участь керуюча справами (секретар) виконавчого комітету Валентина Піган, начальники фінансового управління Наталія Заставнюк, відділу земельних ресурсів, житлово-комунального господарства, комунальної власності, архітектури, будівництва та благоустрою Тетяна Гукал, відділу соціального захисту, соціального забезпечення та охорони здоров’я Тамара Стороженко,  головний спеціаліст   відділу освіти, культури, молоді, спорту, туризму Інна Грушко з питання розроблення Стратегії розвитку Ободівської сільської територіальної громади

«Питання формування і розробки Стратегії розвитку Ободівської сільської територіальної громади до 2030 року є пріоритетним і наша ціль - розробити стратегічний документ, який буде не просто документом, виконаним на вимогу нормативно-правових актів. Ми хочемо побачити стратегію дієвою, яка буде враховувати інтереси усіх, створювати точки зростання для територіальної громади. В процесі аналізу і пошуку сильних сторін ми хочемо знайти інструментарій, який даватиме максимальний ефект для розвитку громади», – зазначив Костянтин Ременюк.