Завершився об’їзд навчальних закладів громади

Дата: 19.08.2021 15:00

Фото без описуЗ метою своєчасної підготовки закладів освіти Ободівської територіальної громади  до нового  2021 – 2022 навчального року, на виконання рішення виконавчого комітету № 142 від 13 липня 2021 р. «Про підготовку закладів освіти Ободівської сільської ради до нового 2021 – 2022 н.р. та роботи в осінньо-зимовий період», 18 – 19 серпня було здійснено об’їзд комісією, яка затверджена виконкомом, закладів   загальної  середньої освіти та закладів дошкільної освіти.

Члени комісії оглянули приміщення навчальних закладів, харчоблоків, пришкільні території, котельні, спортивні зали і майданчики. В ході перевірки особлива увага приділена питанням облаштування перших класів відповідно до вимог  «Нової української школи», підготовки систем опалення, готовності роботи в умовах карантинних обмежень.

У всіх освітніх закладах  проведено косметичні ремонтні роботи в класних кімнатах, коридорах, спортивних залах у відповідності до санітарно-гігієнічних норм, протипожежної безпеки,  роботи з благоустрою територій та майданчиків. В ході виконання зазначених заходів було залучено батьківські, спонсорські кошти. ТОВ «Ободівка-АГРО» було виділено спонсорську допомогу на придбання  24 шкільних парт для Новоободівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

Під час візиту комісії було обговорено ряд нагальних питань, націлених на покращення якості надання освітніх послуг дітям громади, надано пропозиції  з поповнення матеріально-технічної бази закладів.

За результатами огляду складено акти перевірки готовності навчальних закладів до роботи в новому навчальному році.