Книжкова виставка «Моя країна – Україна», та перегляд літератури « День народження держави

Дата: 23.08.2021 09:34

День Незалежності України – важливий день для кожного українця, для тих, хто вважає себе патріотом України, стоїть на захисті українських кордонів, вболіває за Батьківщину та примножує її здобутки відданою працею. Працівники  Публічної бібліотеки Ободівської СТГ та філій напередодні цих святкових серпневих днів, підготували для Вас книжкову виставку «Моя країна – Україна», та перегляд літератури «День народження держави». На виставці представлено літературу з історії України, про легендарні постаті країни, про тернистий шлях української нації до самовизначення, права та обов’язки людини в Україні, а також духовну велич нашої держави.

Шановні  читачі, ми бажаємо Вам здоров’я, добробуту, життєвої снаги і нових звершень в ім’я України! Нехай мир і злагода панують у нашому спільному домі! Нехай не міліє джерело нашої віри, надії і любові до рідної землі, додається енергія, впевненість у власних силах і переконаннях!

За інформацією Публічної бібліотеки Ободівської СТГ