29 серпня - День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

Дата: 29.08.2021 10:24

«Я ЛЮБИВ ВАС УСІХ,ТА НАЙБІЛЬШЕ ЛЮБИВ УКРАЇНУ…»

29 серпня – одна з найтрагічніших дат війни на сході України, яка назавжди викарбувалася у пам’яті та новітній історії.

День захисників України, які загинули в боротьбі за її незалежність, суверенітет і територіальну цілісність, на офіційному рівні відзначатиється втретє. Так, у 2019 році відповідний указ підписав президент України Володимир Зеленський. Датою вшанування пам’яті захисників України було обрано 29 серпня, оскільки саме цього дня у 2014 році в Іловайському котлі загинуло найбільше бійців за весь час війни на Донбасі.

6 років тому, 29 серпня 2014 року в відбувся прорив української групи військ з російського оточення в Іловайську, де проявився масовий героїзм добровольців і військових, проте  українська армія зазнала  найбільших втрат  людських втрат за весь період війни. Вшанувати пам’ять загиблих та підтримати їхні родини може кожен. Адже розділена на всіх біда – це півбіди.

Схилімо сьогодні наші голови і вшануємо пам’ять наших героїв, які загинули в зоні АТО за мирне небо над нами, за дитячий сміх, за нашу свободу.. Низько вклоніться в пам'ять про кожного українського Героя і схиліть голову перед їх родинами. Вони не вмирають, а навічно залишаються нашою славою та небесними захисниками України.

Сільський голова                                                           Костянтин РЕМЕНЮК