ВІТАННЯ ЮВІЛЯРА ТОРКАНІВСЬКОГО СТАРОСТИНСЬКОГО ОКРУГУ ОБОДІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 29.08.2021 22:50

Вже увійшло в традицію вітати поважних мешканців громади, за плечима яких багаторічний життєвий досвід, мудрість років та невтомна праця, із визначною подією - ювілеєм.

28 серпня сільський голова Костянтин Ременюк разом із старостою Торканівського старостинського округу Петром Цегельним завітали до оселі Кирухи Марiї Володимирiвни аби привітати її з 80-річчям.

З посмішкою, елегантна та приваблива у своєму поважному віці, світла, натхненна і доброзичлива ювілярка зустрічала поважних гостей та сором’язливо приймала на свою адресу багато теплих слів.

Вона належить до сильного і дивовижного покоління трудівників, ентузіастів та оптимістів і, незважаючи на роки, тримається молодцем.

Низький уклін Вам, шановна Маріє Володимирівно, бажаємо, щоб здоров’я не підводило, життєлюбність і оптимізм ніколи не припинялися, а близькі люди  тішили своєю турботою та увагою. Нехай кожен день дарує радість і позитивні емоції, адже це і є запорука довголіття.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, розуміння рідних, більше радості і задоволень, які Ви заслужили.

З ювілеєм!