Очільник громади провів нараду з працівниками земельного відділу

Дата: 22.09.2021 22:15

Фото без описуСьогодні 22 вересня сільський голова Костянтин Ременюк провів робочу нараду із працівниками відділу земельних ресурсів, житлово-комунального господарства, комунальної власності, архітектури, будівництва та благоустрою сільської ради.

У вступному слові сільський голова подякував за роботу та наголосив на необхідності всім працівникам відділу згуртовуватися задля прийняття ефективних рішень щодо раціонального використання земель комунальної власності, здійснення контролю за її використанням та вирішення всіх інших земельних питань в громаді. Адже, саме від злагодженої роботи відділу земельних ресурсів, житлово-комунального господарства, комунальної власності, архітектури, будівництва та благоустрою сільської ради буде залежати і наповнення сільського бюджету, одним із основних джерел якого є плата за землю.

Основним питанням, яке обговорили на нараді було оформлення підприємствами права власності на земельні ділянки на яких знаходяться будівлі, споруди. Учасники наради також спільно напрацювали алгоритм дій щодо приймання пакету документів для подальшого розгляду за засіданнях постійної комісії із земельних питань і сесіях сільської ради.