«Зелена країна» на Вінниччині: бершадські лісівники запрошують долучитися до створення лісів!

Дата: 27.09.2021 14:05

Фото без описуПротягом жовтня-листопада 2021 року на виконання програми Президента України «Зелена країна» проводиться загальнодержавна акція «Створюємо ліси разом». За три роки в рамках цієї програми буде висаджено 1 млрд. дерев і збільшено за 10 років площу лісів на 1 млн. га.

Лісівники Вінниччини готові до проведення цьогорічної акції «Створюємо ліси разом». Активну участь у ній візьмуть усі державні підприємства лісового господарства області. Визначено лісові ділянки площею 50 га, де буде проведено організовану осінню висадку 230-250 тисяч дерев.

Як завжди, активно долучаються до акції ветерани лісового господарства, учнівські лісництва, де вже проходять інформаційні заходи з питань проведення акції.

Адміністрація ДП «Бершадський лісгосп» запрошує громадян Бершадщини та Тростянеччини, органи державної виконавчої влади та місцевого самоврядування, територіальні громади долучитися до озеленення територій шкіл, прибудинкових територій, дитячих садків, створення парків, скверів, алей.

У ДП «Бершадський лісгосп» створення лісових культур відбуватиметься в усіх чотирьох лісництвах. Для цього вже виділено 6 ділянок, де підготовлено грунт для осінньої посадки лісу. Для проведення акції підприємство має достатню кількість різноманітного посадкового матеріалу.

З усіх питань проведення акції, придбання посадкового матеріалу просимо звертатися у ДП «Бершадський лісгосп», до лісництв, а також за телефоном 095 270 61 34.

Дирекція ДП «Бершадський лісгосп»