Проводи призовника до лав Збройних Сил України

Дата: 04.10.2021 16:22

Служба в армії – це школа мужності, хоробрості і стійкості, особливого гартування волі та характеру, які залишаються у людини на все життя.

Сьогодні в Ободівському будинку культури відбулися проводи призовника Дмитрика Владислава  на строкову службу до лав Збройних Сил України.

Дана подія - завжди хвилююча і водночас урочиста мить: для призовників – знаменна початком служби у Збройних Силах України, а у батьків – викликає почуття гордості і радості за своїх синів, за те, що виростили їх, і сьогодні Батьківщина довіряє їм найдорожче – берегти мир і спокій рідної землі.

Зі словами вітання і найкращими побажаннями виступили І.О. Грушко, в.о. начальника  відділу освіти, культури, молоді, спорту, туризму сільської ради,  О.В. Худенко, інспектор апарату сільської ради, Г.М. Фоменко,  в.о. директора КУ «Центр культури і дозвілля» Ободівської сільської ради, які побажали призовнику міцного здоров’я, успіхів, впевненості, мужності, з честю виконати почесний обов’язок громадянина України, змужнілим і здоровим повернутися додому.