ВІДБУЛАСЯ ЗАГАЛЬНА НАРАДА ДЛЯ КЕРІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ

Дата: 05.10.2021 11:31

05 жовтня 2021 року під головуванням сільського голови Костянтина Ременюка відбулася нарада з директорами комунальних закладів загальної середньої освіти територіальної громади. В нараді прийняли участь керуюча справами (секретар) виконавчого комітету Валентина Піган, начальник фінансового управління Наталія Заставнюк, в.о. начальника відділу освіти, культури, молоді, спорту, туризму Інна Грушко, головний спеціаліст освіти, культури, молоді, спорту, туризму Ольга Сліденко, депутат сільської ради Віктор Пироговський, голова Тростянецької районної організації профспілки працівників освіти і науки України Валерій Єндерюков.

На порядок денний виносилися такі питання: про стан вакцинування працівників закладів освіти; про щорічну грошову винагороду вчителям за сумлінну працю, зразкове виконання службових обов'язків; про готовність до опалювального сезону, про матеріально-технічне забезпечення закладів; про кадровий потенціал.

Ключовим питанням наради стало про надання щорічної грошової винагороди вчителям за сумлінну працю, зразкове виконання службових обов'язків.

В завершенні наради були визначені основні напрямки роботи навчальних закладів.