Дата: 07.10.2021 16:31

Відбулися засідання   24-ї  чергової  та  25-ї  позачергової сесій  сільської ради. На розгяд  24 сесії було винесено земельні питання щодо надання дозволів на розробку (затвердження) проєктів землеустрою та технічної документації та на вимогу  депутатської групи "За розвиток громади" було включено до порядку денного питання "Про звіт сільського голови про діяльність виконавчих органів сільської ради".

Під  час роботи засідання 25 сесії були розглянуті питання щодо внесення змін до програм  розвитку житлово-комунального господарства, розвитку автомобільних доріг, безпеки дорожнього руху, поліпшення техногенної  та пожежної безпеки, про звернення депутатів Ободівської сільської ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо необхідності підвищення пенсій.